Author: a***.
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comfortable to wear: Llego muy bonita parece pelo natural pero viene corta como de 24 pulgadas
顏色: Dark Brown
Price: HK$71.31
Original Price: HK$75.00
| Material | Protein Filament |
| Color | Black |
| Curl | Straight Hair |
| Heat Tolerence | 100 |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 淨重 | 120 g |
| SKU | sb260427101716026329364 |
Author: a***.
Date:
Review: Comfortable to wear: Llego muy bonita parece pelo natural pero viene corta como de 24 pulgadas
顏色: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.