Author: 8***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 讚讚讚
顏色: Black-brown
Price: HK$149.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black-brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb251204151083114878 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 3370527 people said the quality is very good!
Author: 8***4
Date:
Review: 讚讚讚
顏色: Black-brown
Author: n***9
Date:
Review: Beautiful…i like it…
顏色: Black-brown
Author: p***n
Date:
Review: Like it
顏色: Black-brown
Author: P***T
Date:
Review: สวยดี ตามเรฟ ผมเหมือนจริง สวยดี ตามเรฟ ผมเหมือนจริง สวยดี ตามเรฟ ผมเหมือนจริง
顏色: Black-brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.