Author: a***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很美,質感不錯,顏色偏粉。
顏色: 粉色
Price: HK$69.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 140 g |
| 長度 | 28 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2409263810322117 |
Author: a***u
Date:
Review: 很美,質感不錯,顏色偏粉。
顏色: 粉色
Author: l***2
Date:
Review: 佩戴舒适: 尺寸符合期待,品質不錯!
顏色: 粉色
Author: r***4
Date:
Review: PERFECT!!!
顏色: 粉色
Author: a***1
Date:
Review: 圖片跟商品差很多沒有想像的質感
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.