Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很美但是瀏海偏淡不像圖片那麼飽滿,但是髮尾髮量和曲線很喜歡。
顏色: 彩色
Price: HK$80.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 52 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2312165282568883 |
Author: a***0
Date:
Review: 很美但是瀏海偏淡不像圖片那麼飽滿,但是髮尾髮量和曲線很喜歡。
顏色: 彩色
Author: 8***2
Date:
Review: ……….
顏色: 彩色
Author: g***a
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 容易 佩戴舒适: 舒適,戴一整天出門都不悶不癢! 髮型時尚度: 超高!
顏色: 彩色
Author: h***z
Date:
Review: 很好看 戴起來超時髦😍😍
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.