Author: o***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thank you shein it’s so nice and beautiful
顏色: 彩色
尺寸: 白色
Price: HK$260.00
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Type | Face Pillow Cradle |
| Color | Multicolor |
| 長度 | 60 cm |
| 寬度 | 180 cm |
| 高度 | 5 cm |
| SKU | sb2501045364070669 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 6204639 people said the quality is very good!
Author: o***i
Date:
Review: Thank you shein it’s so nice and beautiful
顏色: 彩色
尺寸: 白色
Author: n***7
Date:
Review: Amazing exactly like photo
顏色: 彩色
尺寸: 白色
Author: a***i
Date:
Review: حلوه وأفضل من ما توقعتها سماكة رائعه جدا وحشوه ممتازه جدا ومناسبه لشعرها
顏色: 彩色
尺寸: 白色
Author: a***1
Date:
Review: Very satisfied
顏色: 彩色
尺寸: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.