Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色鮮艷質感好 到貨迅速服務佳 期待回購
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Price: HK$22.00
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| Color | Blue |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 1 cm |
| 寬度 | 8.5 cm |
| 長度 | 8.5 cm |
| SKU | sb2405307419000117 |
Author: s***y
Date:
Review: 顏色鮮艷質感好 到貨迅速服務佳 期待回購
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: h***5
Date:
Review: 商品品質包裝良好 價錢很優惠超划算 讚讚讚👍👍👍
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: c***4
Date:
Review: Very nice 👍
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: e***8
Date:
Review: 實體與照片相符 很好看
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.