Author: A***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: SHEIN就是很好買很好逛🤣想買的東西直接一次買齊,東西大概認真挑選一下算是還不錯嘍👍🏼
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$22.00
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 1 cm |
| 寬度 | 8.5 cm |
| 長度 | 8.5 cm |
| SKU | sb25031323978358125 |
Author: A***u
Date:
Review: SHEIN就是很好買很好逛🤣想買的東西直接一次買齊,東西大概認真挑選一下算是還不錯嘍👍🏼
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: s***y
Date:
Review: 顏色鮮艷質感好 到貨迅速商品佳 期待回購
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 8***0
Date:
Review: 到時候再貼看看感覺質感還不錯,CP值也蠻高的👍👍
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: h***2
Date:
Review: 超級美又超級可愛,準備拿來當美甲的裝飾覺得很適合,而且又超多款式的
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.