Author: x***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 好棒 易穿戴: 很棒 佩戴舒适: 舒服 髮型時尚度: 超棒的啦讚欸
顏色: 棕色
Price: HK$83.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 72 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2304244480964840 |
Author: x***e
Date:
Review: CP值高: 好棒 易穿戴: 很棒 佩戴舒适: 舒服 髮型時尚度: 超棒的啦讚欸
顏色: 棕色
Author: c***c
Date:
Review: 這個價格能買到這樣的假髮算不錯了,挺喜歡的 推薦
顏色: 棕色
Author: y***i
Date:
Review: 髮量很多!!綁起來也很好看
顏色: 棕色
Author: 8***0
Date:
Review: 不錯的商品推推推!!!
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.