Author: i***l
Date:
Review: I love it, the color and everything… and it works perfectly fine i love it 💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓🌸🌸🌸🌸🌸I’m satisfied
顏色: 粉色
Price: HK$492.00
| Material | Aluminum |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260113142952384322603 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 9534230 people said the quality is very good!
Author: i***l
Date:
Review: I love it, the color and everything… and it works perfectly fine i love it 💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓🌸🌸🌸🌸🌸I’m satisfied
顏色: 粉色
Author: w***i
Date:
Review: So beautiful and very satisfied very big wow😍😍😍😍
顏色: 藍色
Author: n***7
Date:
Review: great service team. from the app,The supplies and the courier service . you've got a loyal customer in me
顏色: 藍色
Author: w***3
Date:
Review: bagusBagus
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.