Author: j***0
Date:
Review: 不支援中文鍵盤,沒有中文的選項,繁體跟簡體都沒有,使用中文的客戶不建議採購這些設備
顏色: 藍色帶鍵盤
Price: HK$467.00
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25041506906990799 |
Author: j***0
Date:
Review: 不支援中文鍵盤,沒有中文的選項,繁體跟簡體都沒有,使用中文的客戶不建議採購這些設備
顏色: 藍色帶鍵盤
Author: m***7
Date:
Review: I bought this for my son, I got it today I am so happy with this table. The price it's worth it n I love the fact that it support Sim card ❤️
顏色: 藍色帶鍵盤
Author: P***o
Date:
Review: The tablet looks very luxurious and expensive. It also comes with a charger and earphones!
顏色: 藍色帶鍵盤
Author: d***5
Date:
Review: Absolutely stunning love it definitely worth every cent It's a gift so I haven't turned it on but iI'm impressed so far
顏色: 藍色帶鍵盤
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.