Author: s***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 收到平板很滿意很漂亮謝謝辛苦了
顏色: 玫瑰金
Price: HK$546.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa Z50 |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink and Purple Keyboard |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25041852626059033 |
Author: s***w
Date:
Review: 收到平板很滿意很漂亮謝謝辛苦了
顏色: 玫瑰金
Author: j***3
Date:
Review: 總算沒再摔壞了,但內建沒有中文
顏色: 粉紅紫色
Author: 念***慈
Date:
Review: 很好用
顏色: 玫瑰金
Author: p***8
Date:
Review: 外觀是我喜歡的顏色 棒 螢幕超大 可以追我喜歡的劇
顏色: 粉紅紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.