Author: 8***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 感覺還不錯,只是玩遊戲會有卡頓問題,只適合玩小遊戲或是看影片🍿以這個價位C P值算高了🫶💕👍
顏色: 紫色
Price: HK$466.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25052117170915698 |
Author: 8***6
Date:
Review: 感覺還不錯,只是玩遊戲會有卡頓問題,只適合玩小遊戲或是看影片🍿以這個價位C P值算高了🫶💕👍
顏色: 紫色
Author: g***3
Date:
Review: 與商品照無差異,有點慢但能接受
顏色: 紫色
Author: a***3
Date:
Review: Qetupa Z50平板,紫色機身,輕巧靈動,宛如掌中紫羅蘭。💜 10.1英寸大屏,視界寬廣,記憶如海,3GB+64GB空間充足。✨ 運行流暢,觸控靈敏,觀影遊戲皆宜。🎶 電池續航力佳,陪伴我從清晨到日暮。🔋
顏色: 紫色
Author: t***p
Date:
Review: 我真的覺的 飛常優 非常優我真的覺的 飛常優 非常優我真的覺的 飛常優 非常優我真的覺的 飛常優 非常優我真的覺的 飛常優 非常優我真的覺的 飛常優 非常優我真的覺的 飛常優 非常優我真的覺的 飛常優 非常優我真的覺的 飛常優 非常優
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.