Author: 麥***香
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好用喜歡
顏色: 藍色
Price: HK$467.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wireless |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25060936023300389 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 8933487 people said the quality is very good!
Author: 麥***香
Date:
Review: 很好用喜歡
顏色: 藍色
Author: o***3
Date:
Review: 快速到貨 非常滿意 下次回購
顏色: 藍色
Author: a***d
Date:
Review: Very beautiful on time delivery
顏色: 藍色
Author: s***3
Date:
Review: Satisfied with it it's work fast
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.