Author: 冰***神
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常好用
顏色: 藍色
Price: HK$616.00
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25041602460065169 |
Author: 冰***神
Date:
Review: 非常好用
顏色: 藍色
Author: k***6
Date:
Review: Good quality and nice colors
顏色: 藍色
Author: م***ك
Date:
Review: حلووووووووووووووووؤوووووووووووو حلووووووووووووووووؤوووووووووووو حلووووووووووووووووؤوووووووووووو
顏色: 藍色
Author: M***a
Date:
Review: Amazing quality and great price
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.