Author: l***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: رووووعة
顏色: 黑色
Price: HK$119.00
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 97 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2401038287970792 |
Author: l***3
Date:
Review: رووووعة
顏色: 黑色
Author: m***1
Date:
Review: it is very nice, you can style it the way you want , even the texture is good and i am very happy about it.
顏色: 黑色
Author: s***e
Date:
Review: Value for money: yessssssssssss Easy to wear: yessssssssssss Comfortable to wear: yessssssssssss
顏色: 彩色
Author: n***9
Date:
Review: Easy to wear: easy to wear
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.