Author: y***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Price: HK$99.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 120 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2412139400032338 |
Overall Rating: 4.82/5
Author: y***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Author: 0***a
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: 這產品的髪質非常差,毛躁不說,髪色亦焦黃!易辨是假髮!
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Author: F***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Buen producto, lo recomiendo
顏色: 彩色
Author: r***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلوة جدا اعجبتني شكرا شي ان
顏色: 彩色