Author: B***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: منتج جميل مطابق للوصف والصوره
顏色: 卡其色
Price: HK$23.00
| Material | Wood |
| Color | Khaki |
| Type | Nail Art Accessories |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 3 cm |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| SKU | sb2409070410691696 |
Author: B***a
Date:
Review: منتج جميل مطابق للوصف والصوره
顏色: 卡其色
Author: b***5
Date:
Review: buen producto muy útil para el servicio de la belleza el tamaño está perfecto
顏色: 卡其色
Author: l***?
Date:
Review: Excelente calidad del producto
顏色: 卡其色
Author: y***r
Date:
Review: Son pequeños pero si funcionales ! Llegaron muy bien aunque me faltaron 4 piezas para los 100 si los recomiendo bastante
顏色: 卡其色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.