Author: y***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 快速 好看 耐看 舒適
尺寸: 均碼
Price: HK$55.00
| Material | Non-woven Fabric |
| Size | one-size |
| Target Use Body Part | Waist |
| Type | Patches |
| 長度 | 6 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 5 cm |
| SKU | sb25071033220915558 |
Author: y***h
Date:
Review: 快速 好看 耐看 舒適
尺寸: 均碼
Author: v***3
Date:
Review: 貼著挺方便 沒有很認真貼所以效果沒有太明顯
尺寸: 均碼
Author: a***0
Date:
Review: 商品品質超讚,與圖片相符,沒有色差。材質穿起來很舒服,版型也很合身。以這個價格來說CP 值很高,出貨速度比預期快,整體購物體驗很好。會再回購👍
尺寸: 均碼
Author: A***A
Date:
Review: 沒用過希望有效 小喬方便很棒很適合讚讚讚
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.