Author: 問***問
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 各位小仙女~這是一個好評模板💜 出貨很快,包裝也好用心, 商品也與圖片相符,質感很好 推薦大家購入
顏色: 彩色
Price: HK$24.00
| Material | Zinc Alloy |
| Pattern Type | Blingbling |
| Season | Fall |
| Style | Simple |
| Occasion | Party |
| Festivals | Other |
| Color | Gold |
| Type | 3D Decoration |
| 高度 | 0.7 cm |
| 長度 | 3 cm |
| 寬度 | 4.5 cm |
| SKU | sb2212019292400829 |
Author: 問***問
Date:
Review: 各位小仙女~這是一個好評模板💜 出貨很快,包裝也好用心, 商品也與圖片相符,質感很好 推薦大家購入
顏色: 彩色
Author: x***n
Date:
Review: 很棒很棒非常棒 回購很多次😍
顏色: 金色
Author: y***8
Date:
Review: 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
顏色: 彩色
Author: k***e
Date:
Review: 好用喜歡超愛天花板推推
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.