Author: c***t
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與模特兒展示的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 彩色
Price: HK$104.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 130 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2306141130122909 |
Author: c***t
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與模特兒展示的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 彩色
Author: 2***4
Date:
Review: my mom loves it. looks like the photo
顏色: 彩色
Author: l***e
Date:
Review: This is absolutely amazing! I have ordered many wigs from many outlets. This one is just as pictured and hair texture is so soft! I will be ordering many more! Value for money: unbelievable Easy to wear: greatest Comfortable to wear: totally comfortable Hairstyle stylishness: exactly as pictured
顏色: 彩色
Author: s***n
Date:
Review: yayyyyyyyyy very good!!!!!!!
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.