Author: d***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: True to color. Looks natural. Value buy and easy to care. Hairstyle suitable but need to cut shorter.
顏色: 灰色
Price: HK$125.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 100 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25082648001460510 |
Author: d***8
Date:
Review: True to color. Looks natural. Value buy and easy to care. Hairstyle suitable but need to cut shorter.
顏色: 灰色
Author: 9***1
Date:
Review: The hair quality is obviously fake. Arrived frizzy. From the top, the hair is not even on both sides. Would return it if I wasn’t lazy
顏色: 灰色
Author: n***4
Date:
Review: Lindo demais, muito obrigado
顏色: 灰色
Author: m***n
Date:
Review: うまくアイロンかからなくて、フツーのボブです♪
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.