Author: i***4
Date:
Review: Value for money: Excellent Easy to wear: fits properly Comfortable to wear: Comfortable Hairstyle Stylishness: Beautiful style looks like real hair
顏色: 彩色
Price: HK$110.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 150 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2312211016358337 |
Author: i***4
Date:
Review: Value for money: Excellent Easy to wear: fits properly Comfortable to wear: Comfortable Hairstyle Stylishness: Beautiful style looks like real hair
顏色: 彩色
Author: s***h
Date:
Review: Value for money: Great value for the price. Easy to wear: Yes. I just shook it out after pulling from bag and put it on. Comfortable to wear: Yes. Hairstyle Stylishness: Nice style. Colours in it are very pretty. Can be worn behind ears or in front. Can be arranged for a variety of looks.
顏色: 彩色
Author: m***a
Date:
Review: This is giving me golden girls.
顏色: 彩色
Author: g***l
Date:
Review: belle qualité mais ne me convient pas au niveau des couleurs
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.