Author: u***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautifull wig i like the color😍😍😍Long front hair needs to be cut
顏色: 棕色
Price: HK$127.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 140 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2303148382288728 |
Author: u***a
Date:
Review: beautifull wig i like the color😍😍😍Long front hair needs to be cut
顏色: 棕色
Author: W***a
Date:
Review: Value for money: Absolutely fantastic product! Exceeded all expectations with exceptional quality and performance. Worth every penny. Highly recommended for anyone!
顏色: 棕色
Author: c***d
Date:
Review: like the highlits - makes it look real
顏色: 棕色
Author: n***m
Date:
Review: very high quality highly recommended
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.