Author: 8***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品跟照片一樣,價格便宜,物流很快。讚👍
顏色: 黑色
Price: HK$40.00
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 12W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq2407065773782050 |
Author: 8***3
Date:
Review: 商品跟照片一樣,價格便宜,物流很快。讚👍
顏色: 黑色
Author: 孫***慶
Date:
Review: 我以為兩個結果 一顆
顏色: 黑色
Author: L***y
Date:
Review: 商品不錯
顏色: 黑色
Author: c***8
Date:
Review: 圖片放兩顆以為一單有兩顆,不知耐用度如何
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.