Author: r***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality, worth the price , satisfied
顏色: 白色
尺寸: 12iinch
Price: HK$165.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 65W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000~8000LM |
| SKU | sq260123180428409232561 |
Author: r***h
Date:
Review: Good quality, worth the price , satisfied
顏色: 白色
尺寸: 12iinch
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.