Author: 9***6
Date:
Review: very nice and it fit me very well when my dreadlocks on
顏色: 彩色
Price: HK$689.00
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Lace Front Wigs |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Lace Area | 13*1 |
| 淨重 | 450 g |
| 長度 | 71.12 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2301178056433558 |
Author: 9***6
Date:
Review: very nice and it fit me very well when my dreadlocks on
顏色: 彩色
Author: r***5
Date:
Review: Each time I wear it it gives me an headache
顏色: 鏽棕色
Author: k***0
Date:
Review: It took sometime to arrive but worth the wait. It’s exactly as shown in the photo. The color, style and length is beautiful! I had so many compliments! The only thing I found was the hair was wrapped tightly. I prefer wearing it out but overall a good buy! Thank you Shein!
顏色: 銅色
Author: l***7
Date:
Review: didn't like it
顏色: 銅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.