Author: A***D
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Belleeeeeeeeeeeeeeee
顏色: 漸層棕色
Price: HK$338.00
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 320 g |
| 長度 | 80 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260127112846818908265 |
Author: A***D
Date:
Review: Belleeeeeeeeeeeeeeee
顏色: 漸層棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.