Author: 8***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 中長假髮,搭配任何衣服都好看
顏色: 深棕色
Price: HK$133.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 160 g |
| 長度 | 36 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25030715522122198 |
Author: 8***5
Date:
Review: 中長假髮,搭配任何衣服都好看
顏色: 深棕色
Author: v***9
Date:
Review: 不錯
顏色: 深棕色
Author: s***7
Date:
Review: Good product high quality
顏色: 深棕色
Author: b***.
Date:
Review: Wooow so nice and good quality
顏色: 深棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.