Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 易穿戴 佩戴舒适: 舒適 髮型時尚度: 時尚
顏色: 黑棕色
Price: HK$131.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 166 g |
| 長度 | 35.56 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25041552321555935 |
Author: a***2
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 易穿戴 佩戴舒适: 舒適 髮型時尚度: 時尚
顏色: 黑棕色
Author: 0***5
Date:
Review: 包裝很完整呈現圖片一樣還未正式適戴
顏色: 黑棕色
Author: a***巴
Date:
Review: 易穿戴: 好看的東西可以從這裡開始準備迎接新的一年
顏色: 黑棕色
Author: c***t
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與一樣,也與網站的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 挑染棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.