Author: s***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 我算是0退貨雖然有時候會買到比較不好看⋯⋯
顏色: 漸層粉紅色
Price: HK$130.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 140 g |
| 長度 | 36 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb251103544744404856 |
Author: s***o
Date:
Review: 我算是0退貨雖然有時候會買到比較不好看⋯⋯
顏色: 漸層粉紅色
Author: c***t
Date:
Review: 不是很好看,髮型凌亂,但是Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 漸層粉紅色
Author: m***3
Date:
Review: Value for money: looks and feels great and looks very natural
顏色: 漸層粉紅色
Author: k***x
Date:
Review: Nice wig
顏色: 漸層粉紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.