Author: b***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great product works super well
顏色: 漸層紫
Price: HK$133.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Purple Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 140 g |
| 長度 | 36 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25102077801428521 |
Author: b***n
Date:
Review: great product works super well
顏色: 漸層紫
Author: e***9
Date:
Review: מושלמתתתתתתת
顏色: 漸層紫
Author: u***1
Date:
Review: 有難うございました。
顏色: 漸層紫
Author: b***3
Date:
Review: not at all the same colour, sheds, tangles
顏色: 漸層紫
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.