Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 佩戴舒适: 好看與圖相符值信賴
顏色: 深棕色
Price: HK$116.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 180 g |
| 長度 | 40 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2412237500519838 |
Author: l***6
Date:
Review: 佩戴舒适: 好看與圖相符值信賴
顏色: 深棕色
Author: l***6
Date:
Review: 佩戴舒适: ok
顏色: 深棕色
Author: a***8
Date:
Review: CP值高: cp值很高
顏色: 深棕色
Author: m***r
Date:
Review: Looks so Authentic and good Quality. Love it❤️💕💚
顏色: 深棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.