Author: l***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常好非常好非常好非常好
顏色: Dark Brown
Price: HK$136.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 247 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2401082633489001 |
Author: l***7
Date:
Review: 非常好非常好非常好非常好
顏色: Dark Brown
Author: r***o
Date:
Review: The quality is nice and suits the price, the shipping was also on time and will definitely recommend, thank you seller! Will buy again next time. Picture not related.
顏色: Dark Brown
Author: 9***6
Date:
Review: Comfortable to wear: this is my second one Hairstyle stylishness: amazing
顏色: Dark Brown
Author: e***i
Date:
Review: Esse peruca e linda 🫶🏻
顏色: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.