Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice nice nice
顏色: 彩色
Price: HK$28.00
| Material | PE |
| Composition | 100% Polyurethane |
| Applicable Scene | Bedroom |
| Color | Multicolor |
| Type | Eyelid Stickers |
| 長度 | 2.5 cm |
| 寬度 | 0.3 cm |
| 高度 | 0.1 cm |
| SKU | sb2408130747532325 |
Author: a***a
Date:
Review: Nice nice nice
顏色: 彩色
Author: 8***0
Date:
Review: Goooooooooood
顏色: 彩色
Author: c***5
Date:
Review: 裡面只有二張量很少。
顏色: 彩色
Author: l***0
Date:
Review: 到目前為止使用起來方便且有效果的 隱形效果可接受
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.