Author: k***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I don’t know how I feel about it honestly,,,,,,,!!!!! Maybe I just have to learn how to style it in different ways !!!!
顏色: S27
Price: HK$224.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Blond |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | OT27 |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 85 g |
| 長度 | 10.16 cm |
| 頭圍 | 56-59 cm |
| SKU | sb260306145026377669781 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 3818014 people said the quality is very good!
Author: k***s
Date:
Review: I don’t know how I feel about it honestly,,,,,,,!!!!! Maybe I just have to learn how to style it in different ways !!!!
顏色: S27
Author: g***a
Date:
Review: So beautiful I like it alot
顏色: S27
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.