Author: b***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 實用,很淺的粉色,還可以。
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Price: HK$9.00
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Wide Tooth Comb |
| Specification | A Piece |
| 長度 | 19 cm |
| 寬度 | 4.7 cm |
| 高度 | 0.8 cm |
| SKU | sb2303281061765191 |
Author: b***d
Date:
Review: 實用,很淺的粉色,還可以。
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Author: x***3
Date:
Review: 好用又有質感的梳子 商品與照片符合 價格便宜又實惠 很好的👍
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Author: s***w
Date:
Review: 好用
顏色: 淡紫色
尺寸: 均碼
Author: s***w
Date:
Review: 好用
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.