Author: k***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: スタンピング用に買ったけどジェル伸ばすプレートみたいなのあったからこれ要らなかったかも
顏色: 彩色
Price: HK$28.06
Original Price: HK$29.00
| Material | Nylon |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 1-2mm |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Brush Pen |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 17.5 cm |
| 寬度 | 5.5 cm |
| SKU | sb260506163166574080859 |
Author: k***1
Date:
Review: スタンピング用に買ったけどジェル伸ばすプレートみたいなのあったからこれ要らなかったかも
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.