Author: a***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 質感還不錯蠻好用的,但是對我來說倍數可以再大一點
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$75.00
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Mini Makeup Mirror |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 8.5 cm |
| 寬度 | 9.5 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2402289167774137 |
Author: a***3
Date:
Review: 質感還不錯蠻好用的,但是對我來說倍數可以再大一點
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: v***2
Date:
Review: 好看好用輕便方便攜帶
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***6
Date:
Review: 这款LED化妆镜太棒了!它不仅携带方便,而且放大功能也很实用,日常补妆变得轻松多了,真的让我很满意。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: x***8
Date:
Review: 商品和照片一摸一樣,會在回顧,很漂亮
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.