Author: e***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: not use it yet, hope is good.
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Price: HK$21.00
| Material | Silicone |
| Pattern Type | Colorblock |
| Power Supply | None |
| Color | Clear |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 2.2 cm |
| 高度 | 0.3 cm |
| SKU | sbhfcare03200311773 |
Author: e***0
Date:
Review: not use it yet, hope is good.
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: w***w
Date:
Review: 貼在很磨腳大鞋子上很好用,之後會再買
Author: m***6
Date:
Review: It is very good, i love love love it very much!
Author: c***5
Date:
Review: 暫時都未用。。。但睇落都很不錯。。。是我預期的那種👍👍
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.