Author: c***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hermoso divino tal cual la foto recuerda que es MINI SÚPER MINI
顏色: 彩色
Price: HK$27.00
| Material | ABS |
| Corresponding Part | Face |
| Color | Multicolor |
| Type | Makeup Box |
| 長度 | 3.5 cm |
| 寬度 | 3.5 cm |
| 高度 | 1.2 cm |
| SKU | sb2410109389822224 |
Author: c***s
Date:
Review: Hermoso divino tal cual la foto recuerda que es MINI SÚPER MINI
顏色: 彩色
Author: n***a
Date:
Review: estaaaa super curioso demasiado pequeño perfecto, me encantooo , bien mini ahj 😚
顏色: 彩色
Author: n***3
Date:
Review: 割れたハイライト入れるのに買いました!小さくて可愛い
顏色: 彩色
Author: g***a
Date:
Review: جيد
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.