Author: b***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and well packaged
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: HK$30.00
| Material | ABS |
| Target Use Body Part | Back |
| Color | Pink |
| Function | Relieve And Relax |
| Type | Scraper |
| 長度 | 17.5 cm |
| 寬度 | 8.5 cm |
| 高度 | 0.8 cm |
| 直徑 | 7 cm |
| SKU | sb2405304495545444 |
Author: b***8
Date:
Review: Good quality and well packaged
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***1
Date:
Review: 出貨速度快,商品看起來沒有問題。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: l***0
Date:
Review: 出貨速度非常快,商品很完整,價格優惠。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: z***9
Date:
Review: 出貨速度相當快速,商品品質也相當良好,相當良好的服務態度喲!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.