Author: s***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 思ったより小さかったけど可愛い!
顏色: 彩色
Price: HK$16.00
| Material | PET |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Simple |
| Finish | Matte |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Full Nail Stickers |
| Benefits | Cruelty-Free |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260410144880240683107 |
Author: s***i
Date:
Review: 思ったより小さかったけど可愛い!
顏色: 彩色
Author: m***a
Date:
Review: とても良品で、使いやすそうです。
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.