Author: a***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so much so yeah
Price: HK$39.00
| Material | Plastic |
| Color | Multicolor |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Required | 1pc AA |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 2.9 cm |
| 長度 | 22.3 cm |
| 寬度 | 2.9 cm |
| SKU | sb2107202600240911 |
Author: a***6
Date:
Review: I love it so much so yeah
Author: M***G
Date:
Review: Works pretty well
Author: k***6
Date:
Review: Seems to be good quality for the price
Author: d***k
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.