Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 跟照片一樣而且很便宜 是可以接受的品質.
顏色: 彩色
Price: HK$24.00
| Material | PET |
| Style | Simple |
| Finish | Matte |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| Benefits | Cruelty-Free |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb251222173334920231546 |
Author: a***9
Date:
Review: 跟照片一樣而且很便宜 是可以接受的品質.
顏色: 彩色
Author: e***1
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍😫👍👍👍
顏色: 彩色
Author: f***8
Date:
Review: 很滿意,品質也不錯喲。
顏色: 彩色
Author: 范***點
Date:
Review: 好可愛
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.