Author: a***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 買來要自己使用膠,品質還可以啊吧!
顏色: 紫色
尺寸: 2
Price: HK$27.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 12-15mm |
| Color | Black |
| Type | Nail Art Brush Pen |
| 高度 | 1.3 cm |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 1.3 cm |
| SKU | sb2305060068214019 |
Author: a***o
Date:
Review: 買來要自己使用膠,品質還可以啊吧!
顏色: 紫色
尺寸: 2
Author: b***4
Date:
Review: 尚未使用,但是看起來不錯
顏色: 黑色
尺寸: 2
Author: c***0
Date:
Review: 大概率沒有雷!價格實惠!有特別爛的我會誠實!!姐妹們相信我🥰😎
顏色: 紫色
尺寸: 2
Author: q***9
Date:
Review: 價格比實體店更具競爭力,這樣的購物體驗讓人感到物超所值
顏色: 粉色
尺寸: 2
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.