Author: g***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 要用金頂電池震度才會夠
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: HK$34.00
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | 1pc AA |
| Charger Certification | CE |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 2.5 cm |
| 高度 | 2.5 cm |
| SKU | sv2306181022696269 |
Author: g***5
Date:
Review: 要用金頂電池震度才會夠
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: m***u
Date:
Review: 結構きもちいけど電池の持ちが良くない
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: e***元
Date:
Review: 好用讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***p
Date:
Review: 我是爲了積分而寫的評論我是為了積分而評價,到現在還沒使用,不知道好不好用,希望能好用。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.