Author: t***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 材質很好,使用方便,讓腳有煥然一新
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$23.00
| Material | Stainless Steel |
| Power Supply | None |
| Color | Multicolor |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 25 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2303151499437311 |
Author: t***8
Date:
Review: 材質很好,使用方便,讓腳有煥然一新
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: e***4
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: K***i
Date:
Review: 質量非常好,與賣家描述的完全一致, 真的很喜歡,完全超出期望值,發貨速度非常快。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***n
Date:
Review: 尺寸剛好,易操作!效果佳!比浮石好用!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.