Author: p***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 粉紅色顏色偏淺、整體不錯🎀 幫我點讚的人都會收到好看的貨! 💗
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$21.00
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oblong |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.1 cm |
| 寬度 | 10.5 cm |
| 長度 | 16 cm |
| SKU | sb2212213363672794 |
Author: p***k
Date:
Review: 粉紅色顏色偏淺、整體不錯🎀 幫我點讚的人都會收到好看的貨! 💗
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: s***2
Date:
Review: 出貨快速,購買非常方便,商品品質不錯,種類多~推薦!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: a***u
Date:
Review: 符合圖片 包裝完整 產品無破損
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: d***0
Date:
Review: 出貨速度非常的快,cp值很高,已回購多次
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.