Author: M***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good~~~~~
顏色: 黑色
尺寸: 10cm*10cm
Price: HK$18.37
Original Price: HK$19.00
| Material | PMMA |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Music Festival |
| Color | Green |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| 高度 | 0.1 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 長度 | 10 cm |
| SKU | sb2306163313749710 |
Author: M***a
Date:
Review: Very good~~~~~
顏色: 黑色
尺寸: 10cm*10cm
Author: l***6
Date:
Review: Goooooooooooooooood
顏色: 綠色
尺寸: 10cm*10cm
Author: a***y
Date:
Review: 最近沒效把最小的尺寸寫在臉上當一顆紙的姪女
顏色: 黑色
尺寸: 10cm*10cm
Author: v***7
Date:
Review: Qqqqqqqqqq
顏色: 綠色
尺寸: 10cm*10cm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.