Author: l***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Mto fofa linda linda, otima qualidade! Irei usar pro cosplay de no game no life
顏色: 彩色
Price: HK$229.00
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 435 g |
| 長度 | 100 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2212284219701881 |
Author: l***v
Date:
Review: Mto fofa linda linda, otima qualidade! Irei usar pro cosplay de no game no life
顏色: 彩色
Author: L***n
Date:
Review: todo ok con todas las pelucas! son muy bonitas
顏色: 彩色
Author: L***n
Date:
Review: los colores si son como se muestra
顏色: 彩色
Author: s***1
Date:
Review: Llego antes de lo esperado! me encanto
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.